Artur Travel Puzzle your trip

O nas

Wiedza i doświadczenie zespołu Artur Travel są gwarancją usług na najwyższym poziomie.

Artur Travel Tour Operator Poland & Central Europe jest rodzinną firmą, mającą swoją siedzibę w Krakowie. Została założona przez kuzynów Łukasza i Konrada Barłowskich.

Specjalizujemy się w przyjazdowej turystyce grupowej do Polski i Europy Centralnej osób dorosłych i młodzieży, wycieczkach edukacyjnych, objazdowych, tematycznych, city break oraz turystyce pielgrzymkowej i religijnej.

Organizujemy pobyty w obiektach spa & welness oraz grę w golfa. Nasz dział MICE z przyjemnością zorganizuje dla Państwa konferencję, szkolenie, spotkanie biznesowe, wyjazd na targi lub wydarzenie kulturalne, imprezę firmową i motywacyjną.

Posiadamy długoletnie doświadczenie w branży, które pozwala nam specjalizować się w każdym obszarze turystyki przyjazdowej. Organizujemy noclegi, pilotaż, transport, muzea, atrakcje turystyczne, restauracje i wiele innych. Jesteśmy profesjonalną firmą, zawsze gotową do świadczenia swoich usług na najwyższym poziomie w następujących krajach: Polska, Niemcy, Czechy, Węgry, Słowacja, Litwa. Łotwa, Estonia, Ukraina oraz kraje bałkańskie.

Wiedza i doświadczenie zespołu Artur Travel są gwarancją usług na najwyższym poziomie.